Vlore, gjendet makina e braktisur ne det, nis hetimi

Një makinë tip fuoristradë është gjetur brenda në det në orën 07:22, në zonën e Plazhit të Vjetër, në qytetin e Vlorës.

Kliko per me shume info

Policia tha se rreth orës 07:22, është gjetur nga Policia një automjet në det.

Ngjarja ka ndodhur në zonën ujore të plazhit të vjetër, ku rreth 20-30 m larg nga bregu i detit është gjetur në ujë një automjet tip “Fuoristradë”.

LEXO EDHE:  Aksident i frikshëm në Kamëz-Fushë Krujë, makina vret kalimtarin 18-vjecar

Automjeti ndodhet brenda në ujë dhe përreth tij deri tashmë nuk vërehet të ketë ndonjë marerial të kundraligjshëm.

Në bashkëpunim me Policinë Kufitare, po punohet për nxjerrjen nga uji të këtij mjeti.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here