Viti i Ri festë pa asnjë incident, Tahiri mesazh 5 mijë policëve

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka falenderuar rreth 5 mijë efektivat e policisë së shtetit të cilët u kujdesën për sigurinë gjatë natës së ndërrimit të viteve.

Tahiri ka shkruar ne faqen e tij zyrtare:

Nderrimi i viteve ishte vetem feste, pa asnje incident. Faleminderit qytetareve per mirekuptimin dhe besimin.
Faleminderit gati 5.000 punonjesve te policise qe i sherbyen qytetareve per festa.
Gezuar 2017
#policiaqeduam

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

A ju mbeti peng që nuk e arrestuat Kelment Balilin? Ja përgjigja e Saimir Tahirit

A ju ka mbetur peng që nuk e arrestuat Kelment Balilin gjatë ...