Vishet si “klloun” dhe tremb kalimtarët, e pabesueshme cfarë i bëjnë

Një i ri i veshur si klloun ka dalë nëpër rrugët e qytetit dhe ka trembur kalimtarët.

Ai këtë gjë e ka bërë për shaka, mirëpo një kalimtar që është trembur nga ai është acaruar me kllounin dhe ka debatuar me të.

Por nuk është ndalur me kaq. Pasi u duk se ai ishte larguar, disa minuta më vonë është kthyer dhe e ka goditur atë në kokë duke e lënë të shtrirë përtokë./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...