Njihuni me vilën luksoze të Ermalit dhe Amit(Video)

Ami dhe Ermali jetojnë ndryshe tashmë. Para pak kohësh cifti u zhvendos në shtëpinë e tyre të re, e cila dodhet në “Rolling Hills” në Tiranë. Këtë e tregon me një video të postuar në Instagram, Ami.
Tre ditë më parë, Ami postoi një klip të titullur “Mëngjese si ky”, ku tregon zonën jashtë shtëpisë.
Ndërkohë humoristi, ka publikuar një foto në ambjentet e brendshme të vilës, ndërkohë që ndiqte me miqtë serialin e ri “Skanderbeg”.

Morning like this…😍😍😍

A post shared by Ami Event (@amardatoska) on

Kliko per me shume info

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here