I ftohti shkakton viktimën e parë në Maqedoni

I ftohti merr viktimën e parë në Maqedoni. Bëhet fjalë për të pastrehun J.T. vdekjen e të cilit e ka denoncuar miku i tij i pastrehë.

Policia ka konfirmuar se sot në ora 9:27 A.J i cili ishte i punësuar si roje në objektin e afërt të poliklinikës “Jane Sandanski” ka denoncuar se tek vendi i punës së tij ka ardhur i pastrehu J.T. dhe e ka informuar se ka vdekur shoku i tij gjithashtu i pastrehë me inicialet J.T.

Ndihma emergjente mjekësore ka arritur në vendngjarje dhe ka vetëm se ka konstatuar vdekjen e tij. Me urdhër të Prokurorit publik, trupi i të pastrehut është dorëzuar në autopsi.njofton TetovaSot

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

NATO e SHBA bisedojnë për Kosovën

Në kuadër të bisedimeve për luftën kundër terrorizmit dhe misionit të NATO-s ...