Video, a është kjo prova se fantazmat ekzistojnë

Një video e frikshme tregon momentin kur një shpirt ngjitet lart në qiell, teksa një bandë po përleshej në rrugë.

Pamjet u xhiruan nga Muhammad Adiant, i cili është gjithnjë në kërkim të provave për të treguar se fantazmat ekzistojnë. Ai shtangu kur pa çfarë kishte kapur në video, teksa kishte xhiruar një sherr mes disa meshkujve në Indonezi.

E filmuar më 5 Janar, videoja tregon një figurë të bardhë që ngjitet në qiell dhe më pas zhduket.

Banorët e zonës besojnë se bëhet fjalë për “Kuntilanak”, shpirti i një gruaje e cila vdiq ndërkohë që ishte shtatzënë. Sipas legjendës, ajo “ushqehet” me gjakun e virgjëreshave.

Videoja në fjalë u postua javën e shkuar dhe që prej asaj kohe është parë me mijëra herë. Vetë Muhammad beson se figura në qiell është fantazmë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jetoi 256 vjet, njeriu më i moshuar ju tregon sekretin

Nuk është as legjendë dhe as përrallë. Mund të duket si e ...