Reshjet e borës në Tiranë, ja pse kjo video po bën bujë në rrjet

Reshjet e bores qe rane mbremjen e 11 janarit 2017 ne Tirane sollen kenaqesi per shume qytetare por ato veshtiresuan dukshem qarkullimin e automjeteve.
Me shume se 50 aksidente jane raportuar qe nga mbremja e djeshme deri me tani si pasoje e pranise se bores dhe akullit ne rruge.

Kripe ne rruget e Tiranes by agjencialetraal

Diten e sotme Bashkia e Tiranes ka marre masa per te hedhur kripe ne rruge, por kjo video e publikuar nga Julian Deda po ben buje ne rrjetet sociale.

ne nje mjet transporti te ngarkuar me kripe, shfaqet nje punonjes qe hedh “kripe me karar” duke mbushur e zbrazur vetem aqsa i zë dora teksa mjeti i transportit ecen./lajmifundit.al

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mahnit amerikani, tregon se është fansi i Majkut dhe këndon këngën e tij (Foto)

Majku është i dëgjuar dhe i preferuar në të gjithë botën. Një ...