Video – Bora në rrugën e Rinasit, bllokohet qarkullimi, ja si rrëshqasin makinat

Fotografi i njohur Felix Bilani ka publikuar kete video nga rruga e Rinasit mbremjen e 11 janarit 2017.

Ne video duket se prania e bores ne rruge eshte e madhe dhe makinat rreshqasin ne menyre te rrezikshme.

Bora ne rrugen e Rinasit by agjencialetraal

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Spitali privat reklamon: Përqafoje Jetën. Qytetari: Kuletën, aty hyn me rroba e del pa brekë!

Një qytetar ka reaguar në mënyrë shumë ironike ndaj reklamës së Spitalit ...