Vetvritet me çifte, 62 vjeçari, i lë letër familjarëve

Një 62 vjeçar është gjetur pa jetë mëngjesin e sotëm në banesën e tij. Sipas policisë, ngjarja e rëndë është shënuar rreth orës 07:00, në Bathore, ku në banesën e tij është gjetur i vdekur shtetasi Q.N., 62 vjeç. Mësohet se viktima kishte lënë edhe një letër familjarëve dhe në krahë të tij është gjetur një çifte, arma me të cilën është vetëvrarë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij veprimi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.