Vetvritet me çifte, 62 vjeçari, i lë letër familjarëve

Një 62 vjeçar është gjetur pa jetë mëngjesin e sotëm në banesën e tij. Sipas policisë, ngjarja e rëndë është shënuar rreth orës 07:00, në Bathore, ku në banesën e tij është gjetur i vdekur shtetasi Q.N., 62 vjeç. Mësohet se viktima kishte lënë edhe një letër familjarëve dhe në krahë të tij është gjetur një çifte, arma me të cilën është vetëvrarë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij veprimi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aksident tragjik në Sarandë, mjeti del nga rruga, vdes shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 08:05, ...