Veprimi ‘’legjendar’’, ja si i shamng gazetarët futbollisti(Foto)

Gazetarët të cilët janë gjithmonë pranë lajmit, ndonjëherë bëhen problematikë për shumë persona publikë. Sulmuesi gjerman, Thomas Muller ka gjetur mënyrën më gjeniale për ti shmangur. Shumë i lodhur dhe aspak në humor t’i përgjigjej pyetjeve të tyre, është shtrirur sikur po fliste në telefon – duke përdorur pashaportën e tij.
Duket se truku ka funksionuar me sukses pasi asnjë nga reporterët nuk i drejtoi mikrofonin.
Muller nuk po kalon një periudhë të mirë te Bajerni me ardhjen e Ancelottit dhe pakënaqësinë më të madhe e shprehu pas ndeshjes me Rb Leipzig, ku qëndroi gjatë gjithë kohës në stol.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...