Kryen veprime të turpshme me të miturën, arrestohet 43-vjeçari nga Fieri

Policia e Fierit ka arrestuar një 43 vjeçar nga Patosi pasi ka kryer veprime të turpshme me një të mitur.

Shtetasi në fjalë ka hyrë në banesën e një 13 vjeçareje dhe ka kryer veprime të turpshme.

Efektivët e policisë në Komisariatin e Patosit, kanë arrestuar në flagrancë 43-vjeçarin me inicialet I.H.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprën penale “vepra të turpshme”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Po per kete person te neveritshem Rama e ka fajin o lulash?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Masakruan me thikë të riun në Vlorë, lirohet 27-vjeçari, vëllai merr përsipër krimin: Unë jam vrasësi

Policia e Vlorës dy ditë pas vdekjes së 22-vjecarit Armando Rrapaj, ka ...