Vendi i mallkuar/ Madonna rrëzohet duke skijuar në të njëjtin vend si Schumacheri(Foto)

Në pushimet dimërore pas vitit të ri 2017, Madona ka shkuar në skijim. Por, pushimet nuk shkuan mirë pasi, ylli i popit, u rrëzua në një prej pistave zvicerane të skijimit të Gjenevës.
Fatmirësisht, këngëtarja nuk pësoi ndonjë lëndim të rëndë dhe shpëtoi me disa dëmtime të lehta
Kujtojmë se po në të njëjtin vend disa vjet më parë u lëndua edhe ish-piloti i Formula 1 Michael Schumacher, i cili sot e asaj dite shumë pak dihet për gjendjen shëndetësore, megjithëse ishte raportuar se është në gjendje kome.
Ndërkohë, 58-vjeçarja ka paralajmëruar koncerte dhe këngë të reja muzikore gjatë këtij viti.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gruaja e Dr.Florit shfaqet me djalin në televizon, i përlot të gjithë me mesazhin e saj

Bashkëshortja e Dr.Florit për herë të parë është shfaqur në publik me ...