Vdes Beni i Durrësit, shpërthen gazetari: O shtet k…, si nuk i dhatë …

Beni i Durrësit ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm, për shkak të të ftohtit dhe acarit. Kjo ngjarje ka sjellë edhe reagimin e ashpër të një prej gazetarëve që jetojnë e punojnë në Durrës.

“Ky është Beni, një endacak që donte pak bukë dhe ngrohje.

Kliko per me shume info

Një djalë që Zoti i kishte lënë pjesën e tij të formimit. Ky shtet kurvë nuk i siguroi Benit pak ngrohje dhe pak bukë.

LEXO EDHE:  Aksident /Gruaja 55 vjecare në gjendje të rëndë

Ai nuk do i mungojë pushtetit se nuk kishte të drejtë vote … po në fakt vdekja e tij është fytyra e këtij shteti. Falënderoj mikun tim mjekun Arian Deveja për foton dhe diçiturën që ka bërë …

Rrugëve të Durrësit do ti mungojë Beni, për pak vëmendje pa të drejtë vote… shumë nga miqtë e mi mund të mos e kuptojnë këtë status, po unë ja dedikoj dy miqve, Borisit dhe Indritit që e respektonin çdo ditë Benin!”, shkruan gazetari Artur Llana.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here