Durrës, vajzat seksi gjysmë të zhveshura sfidojnë të ftohtin

Edhe pse temperaturat kanë qenë nën zero, një grup të rinjsh në Durrës kane vendosur të sfidojë të ftohtin.

Mbrëmjen e së enjtes kur kane nisur reshjet e para në qytetin e Durrësit, vajza dhe djem kanë dalë te zhveshur ne rrugët e qytetit dhe kane kërcyer. Kjo është pamja me të cilën është zgjuar qyteti i Durrësit mëngjesin e së premtes.

LEXO EDHE:  A e keni ditur si dukej Charlie Chaplin në të vërtetë?

Ndërprerja e reshjeve të borës është shoqëruar me temperatura mjaft të ulëta. Pavarësisht kësaj ngjarje, në rrugët e qytetit trafiku i automjeteve nuk ka pasur probleme.

Kliko per me shume info

Ndërkaq burime nga kapiteneria e portit bëjnë të ditur se dy tragetet që pritej të mbërrin në mëngjes në port, nuk kanë ardhur dhe janë me vonesë për shkak të kushteve të këqija të motit. Dëbora ka mbuluar edhe qytetin e Krujës.

LEXO EDHE:  Shqiptari 'fluturon' në autostradë për të parë ndeshjen, ja me sa km/h po udhëtonte, theu radarin

Bashkia ka marre masa duke hedhur kripe e skorie ne rruge qe te bëjnë te mundur qarkullimin e mjeteve pa probleme.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here