“Babai na rreh”, vajzat bëjnë denoncim ne Polici, arrestohet 47-vjecari

Nje 47-vjeçar ka rënë në pranga nën akuzën se ka dhunuar 2 vajzat e tij.

Burime nga policia e Tiranës pohuan në ‘BalkanWeb’ se Adrian M., ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj vajzave të tij, J. M. dhe E. M., të cilave i’u plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershëm.

Materialet i kalojnë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë. Ndërkohë, një tjetër rast dhunë në familje u regjistrua në Kavajë, ndërsa pas hekurave përfundoi 30-vjeçari Gazmend T. I riu ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij, K. T., të cilës i’u plotësua urdhri i mbrojtjes së menjëhershme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rrogozhinë, gjendet kufoma pranë lumit, policia jep identitetin e vajzës së vdekur

Identifikohet trupi i adoleshentes së gjetur pajetë në brighet e lumit Shkumbin ...