“Babai na rreh”, vajzat bëjnë denoncim ne Polici, arrestohet 47-vjecari

Nje 47-vjeçar ka rënë në pranga nën akuzën se ka dhunuar 2 vajzat e tij.

Burime nga policia e Tiranës pohuan në ‘BalkanWeb’ se Adrian M., ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj vajzave të tij, J. M. dhe E. M., të cilave i’u plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershëm.

Kliko per me shume info

Materialet i kalojnë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë. Ndërkohë, një tjetër rast dhunë në familje u regjistrua në Kavajë, ndërsa pas hekurave përfundoi 30-vjeçari Gazmend T. I riu ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij, K. T., të cilës i’u plotësua urdhri i mbrojtjes së menjëhershme.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here