Vajza e aktores shqiptare del e zhveshur në dëborë: Nuk e di o mami, unë qenkam…

Vajza e aktores Ema Andrea, ka veshur një palë bikini dhe ka dalë në dëborë. Fotoja është bërë publike në Instagram dhe Sara shkruan: “Nuk e di o mami, njerëzit thonë borë unë qënkam qorre përfundimisht”.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Arbana Osmani “rrezikon”, nuk duhet ta nxirrte këtë sekret

Skenaristja e Big Brother Albania Alessia e ftuar në emisionin e Jonida ...