Ushtron dhunë mbi vajzat, në pranga 47-vjeçari nga Tirana

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 47-vjeçar pasi është akuzuar se ka dhunuar dy 2 vajzat e tij. Burimet e policisë njoftojnë se shtetasi Adrian M., ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj vajzave të tij, J. M. dhe E. M., të cilave i’u plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershëm.
Materialet i kalojnë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here