Ushtron dhunë mbi vajzat, në pranga 47-vjeçari nga Tirana

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 47-vjeçar pasi është akuzuar se ka dhunuar dy 2 vajzat e tij. Burimet e policisë njoftojnë se shtetasi Adrian M., ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj vajzave të tij, J. M. dhe E. M., të cilave i’u plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershëm.
Materialet i kalojnë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fatos Lubonja “sherr” me Andi Bushatin, përplas shishen e ujit dhe ofendon: Ti qenke idiot!

Analistin Fatos Lubonja duket se nuk e kanë mbajtur nervat mbrëmjen e ...