Një tifozëri si “Ultras Guerrils”, ja dhurata për skuadrën e zemrës

Dhurata e tifozëve të Partizanit për skuadrën e zemrës, u cilësua si mahnitëse!
Më shumë se 70 tifozë janë mbledhur në një nga sheshet e kryeqytetit dhe kanë ndezur flakadanë të vendosur në formën e shkronjave. Shkronjat janë katër PMTP dhe secila prej tyre ka një kuptim! Përjetë me ty Partizan! E gjitha kjo është regjistruar me dron, ndërsa në sfond dëgjohej himni i ‘guerrilsave’. Shpresojmë që skuadra e tyre t’ua kthejë me një fitore në ndeshjen e parë të 2017-ës.

Gezuar Vitin e Ri 2017 nga UG

Posted by Ultras Guerrils 08-09 on Samstag, 31. Dezember 2016

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kreu i FSHF Armand Duka: I trembem huliganizmit të tifozerisë

Armand Duka është mes 13 kandidatëve për 8 vende në Komitetin Ekzekutiv ...