E kishte detyruar të dilte prostitutë, ukrahinasja denoncon shqiptarin(Emri)

Një 24 vjeçare nga Ukraina, ka denoncuar një shqiptar, ku sipas saj, ky e detyronte të të punonte si prostitute. 

Mediat italiane raportojnë se 24-vjeçarja shkoi në Itali me pritshmëri të tjera, por në fakt përfundoi buzë trotuarit në zonën e Boscofangone. Shqiptari i quajtur Ardian Doda, 27 vjeçe e detyroi atë që të punonte si prostitutë për llogari të tij.

Por, vajza iu drejtua policisë pas një akti dhune. Ajo u dha karabinierëve emrin e shqiptarit që ishte dhe tutori i saj. Pas denoncimit ai u kap në Rumani, ku ishte larguar për t’iu fshehur policisë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pushtohet Fieri, ja çfarë po ndodh

Banorët e Fierit janë vendosur pranë bashkisë së qytetit, duke protestuar. Mësohet ...