U doli para plumbave për të mbrojtur të fejuarën, mesazhi prekës pasi e pa të vdekur në krahët e saj

Për fatin e tyre të keq, ata ishin mes 500 personave të tjerë në klubin Reina në Stamboll dhe njëri prej tyre ndërroi jetë.

Mustafa Sezgin Seyman dhe e fejuara e tij Sezen Arseven do të martoheshin këtë vit, por i riu vdiq teksa u përpoq të mbronte të fejuarën nga plumbat.

Kliko per me shume info

Sezen Arseven, vajza e cila mbeti e plagosur, i ka emocionuar të gjithë me një poezi që ka shkruar për dashurinë e jetës së saj, të cilën dora e vrasësit ia mori padrejtësisht.

LEXO EDHE:  Histori e mistershme/ Nëna që u telefonua për 13 vite nga e bija e vdekur

Mesazhi prekës:

Nga vendi ku shkuam bashkë, po kthehem e vetme

Personi që kujdesej që unë të isha gëzuar e plot me dashuri,

Që edhe në gjumë më dhuronte puthje,

Në këto momente ka mbetur vetëm kujtim në foto,

Do të pres në vendin që gjithmonë më prisje!

Dashuria jonë mbeti përgjysmë…bashkëshorti im!

LEXO EDHE:  Jo e lehtë por as e pamundur, si të kaloni një ndarje

Miqtë e mi, humba dashurinë e jetës time!

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here