Tyga “i çmendur” pas fundshpinës bombastike së Kylie Jenner

Bukuroshja Kylie Jenner dhe i dashuri i saj Tyga po shijojnë disa pushime romantike në Meksikë këtë javë.

Në disa foto të publikuara nga “Daily Mail”, reperi shihet teksa është i fiksuar pas të pasmeve të Jenner pasi për asnjë moment nuk i largon duart prej tyre.

Ylli 19-vjeçar ka treguar trupin e saj të tonifikuar e veshur me një palë rroba plazhi që tregojnë më së miri fundshpinën e saj.


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtarja zbulon gjoksin në skenë gjatë performancës

Mbretëresha e popit të Serbisë pësoi një incident me veshjen e saj ...