Tundohen nga bora dhe filmojnë rrugën, të rinjtë bëjnë aksident

Të tunduar nga bora, të gjithë pavarsisht të ftohtit i kishin telefonat e tyre në duar. Por, përtej momenteve të lumtura, janë regjistruar dhe incidente. Faqja JOQ poston një lajm ku dy të rinj që ecnin me një mjet “Benz”, por ndërsa pasagjeri filmonte, shoferi ka bërë aksident.

Nga videoja ai duket se ka rrëshqitur nga bora e ngricat në rrugë dhe është përplasur me bordurën anësore. Në këto momente pasagjeri fillon të bërtasë, ndërsa nuk ia kursen edhe një të sharë, shokut të tij.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...