Tropojani lahet në Valbonë në mes të acarit, u thotë borës “ik pirdhu”

Një person rreth të dyzetave duket se nuk e ka patur fare problem të ftohtin e acartë që ka pushtuar vendin.

Ai është zhveshur dhe është zhytur në borë dhe më pas është futur në ujë në lumin Valbonë për të notuar.

Ai quhet Niman dhe është nga Tropoja dhe eshte hedhur ne lumin e Valbones e me pas eshte shtrire ne bore.

Në vijim foto dhe video e tij, ku duket se nuk “ia ndjen” fare për të ftohtin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Denoncimi i shqiptarëve nga brenda qelisë: Ju tregojmë kushtet çnjerëzore në burgun e Belgjikës

Një djalë shqiptar nëpërmjet një video të realizuar brenda qelisë së tij ...