Tronditëse/ Pasagjeri humb avionin për në Athinë, kap me shpulla punonjësen e aeroportit(Video)

Një ngjarje krejt e pabesueshme mësohet se ka ndodhur në aeroportin e Stansted, në Londër. Në një video të filmuar, shihet sesi një pasagjere e cila ka humbur avionin që fluturonte për Athinë, godet punonjësen e aeroportit. Punonjësja e check-in nuk e ka lënë gruan të hyjë dhe ajo ka humbur kontrollin duke e goditur me shpullë asistente e fluturimit. Një pjesëtarë i sigurisë së aeroportit deklaroi për mediat lokale, që gruaja është gjobitur dhe është larguar nga dera hyrëse, për shkak të gjestit të saj.

LEXO EDHE:  Nxënësit zbulojnë se mësuesi i matematikës është aktor filmash me pullë të kuqe

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here