Tronditëse/ Pasagjeri humb avionin për në Athinë, kap me shpulla punonjësen e aeroportit(Video)

Një ngjarje krejt e pabesueshme mësohet se ka ndodhur në aeroportin e Stansted, në Londër. Në një video të filmuar, shihet sesi një pasagjere e cila ka humbur avionin që fluturonte për Athinë, godet punonjësen e aeroportit. Punonjësja e check-in nuk e ka lënë gruan të hyjë dhe ajo ka humbur kontrollin duke e goditur me shpullë asistente e fluturimit. Një pjesëtarë i sigurisë së aeroportit deklaroi për mediat lokale, që gruaja është gjobitur dhe është larguar nga dera hyrëse, për shkak të gjestit të saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëna ‘’turpërohet’’, e pabesueshme ajo që i vendos vajzës në çantën e shkollës (Foto)

Në Australi është raportuar një ngjarje vërtetë qesharake por dhe shokuese. Një ...