Tremben nga makina, ja veprimi mizor i deleve kundrejtë bareshës(Video)

Kafshë të nënshtruara që preferojnë të rrijnë në tufë, të buta dhe të qeta, por në këtë video shfaqen një ‘’djall’’ i vërtetë. Bëhet fjalë për delet. Një video, e cila mendohet se është filmuar në në një fshat të Gjermanisë, disa pamje dramatike, tregojnë sesi një tufë delesh sulmojnë bareshën duke e hedhur në tokë, pasi frikësohen nga një makinë.
Pasi kopeja largohet në anën tjetër të rrugës, një dash i madh kthehet për ta “sakatuar” atë sërish.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vazhdon loja ‘’Laje makinën’’, ja përgigjia epike e radhës nga pronari(Foto)

Shakaja ‘’Lajme makinën o Gzim’’ jo gjithmonë përfundon me shaka,  mesa duket ...