Hapin këmbët dhe tregojnë ‘’zogun’’, kto janë VIP-at që morën vëmendje në 2016-ën(Foto)

VIP-et e Hollywood-it dinë ta marrin vëmendjen shumë shpejt. Të ftuara në aktivitete të ndryshe, apo nën efektin e një gote alkool, këto femra janë treguar të pakujdesshme dhe kanë treguar “zogun” e tyre. Pa komplekse, këto femra nuk e kanë vrarë mendjen, duke e parë si dicka normale.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...