Tre elektricistë bllokohen në borë, banorë të Kukësit u shpëtojnë jetët

3 elektricistë, të cilëve u është dashur të ndërhyjnë në një zonë me dëborë në fshatin Borje në Kukës kanë mbetur të bllokuar.

Ata janë nisur paraditen e sotme drejt fshatit Borje, për të rregulluar defektin, por kanë mbetur të bllokuar si pasojë e motit të keq.

Pas gati një ore e 30minuta të bllokuar, banorët e fshatit Borje janë nisur drejt tyre për t’i ardhur në ndihmë.

OSHEE njofton se tashmë tre elektricistët janë jashtë rrezikut për jetën, dhe kanë marrë trajtimin e nevojshëm.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Megi shkon në spital për kontroll rutinë, ajo që mëson e reja i shkatërron jetën

Ajo quhet Megi është 24 vjeç dhe që prej shkurtit mësoi se ...