Transformimi shokues i Angelina Jolie, peshon 35 kile dhe… (Foto)

Kjo mund të quhet si periudha më e vështirë e Angelina Jolie, të paktën kështu duket në foton e publikuar së fundmi nga mediat rozë. Transformimi saj është shokues, duke bërë jo vetëm të shkëputet nga jeta artistike por dhe nga kujdesi për veten.

Mediat kishin shkruajtur që Angelina tashmë është bërë kockë e lëkurë dhe peshon vetëm 35 kilogramë, por deri më tani nuk kishte dalë ndonjë foto që të tregonte si dukej aktorja, për të cilën thuhet edhe se është shtruar në spital.
Sipas gazetës amerikane ‘National Enquirer’ gjendja e aktores sa vjen e përkeqësohet, ndërsa vijon betejën ligjore për të marrë fëmijët.

LEXO EDHE:  Menduat se do rikthehej me The Weeknd? Bella ia paska vënë syrin një tjetër reperi
Kliko per me shume info


Fotografia në kopertinën e‘National Enquirer’ ka tronditur fansat e saj.
Aktorja u divorcua zyrtarisht me Brad Pitt më 15 shtator 2016, pas 12 vitesh bashkëjetesë. Sipas avokates së saj, Jolie nuk ka kërkuar mbështetje bashkëshortore në procesin e divorcit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here