Traditë e ‘’çmendur’’ në Kolumbi, të rinjtë seks me gomarin (Video)

Një traditë e cmendur në Kolumbi ka shokuar të gjithë. Kanë dalë fjalë që në veri të vendit, të rinjtë bëjnë seks me gomarë dhe kjo është një tendencë në rritje.
Zyrtarët kanë vendosur të verifikojnë këto zëra, dhe me atë që kanë mësuar e parë, janë tronditur. Dokumentari i shkurtër, në të cilin të rinjtë që veç sa kanë hyrë në pubertet i përshkruajnë aventurat e tyre seksuale me gomarë, ndërsa vendësit mendojnë që gjithçka është normale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, kur janë të gatshme të tradhtojnë

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe ...