Topless dhe seksi, Rita Ora një përshëndetje ndryshe për fansat(Foto)

Rita Ora nuk e ka më problem! Ajo pa asnjë kompleks pozon topless apo të zbulojë pjesë intime të trupit të saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare, së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi ku shihet gjysmë e zhveshur në pjesën e lartë të trupitNë një pozicion mjaft provokues, ajo ka mbuluar gjoksin me dorëzat e saj të gjata e të zeza.
Rita gjithashtu ka shkruar se e dashuron Romën ku edhe është bërë kjo fotografi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Justin Bieber në rrezik për jetën?

Cmenduritë e Bieberit kalojnë kufinjtë me këtë ndodhi të fundit. Ylli 23-vjecar ...