Topless dhe seksi, Rita Ora një përshëndetje ndryshe për fansat(Foto)

Rita Ora nuk e ka më problem! Ajo pa asnjë kompleks pozon topless apo të zbulojë pjesë intime të trupit të saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare, së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi ku shihet gjysmë e zhveshur në pjesën e lartë të trupitNë një pozicion mjaft provokues, ajo ka mbuluar gjoksin me dorëzat e saj të gjata e të zeza.
Rita gjithashtu ka shkruar se e dashuron Romën ku edhe është bërë kjo fotografi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.