Tmerr në autostradën Lushnjë-Fier, automjeti përfshihet nga flakët

Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në aksin Lushnjë-Fier. Menjëherë është njoftuar policia në vendin e ngjarjes, por ende nuk dihen shkaqet e zjarrit dhe nuk janë raportuar viktima.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here