Tmerr në autostradën Lushnjë-Fier, automjeti përfshihet nga flakët

Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në aksin Lushnjë-Fier. Menjëherë është njoftuar policia në vendin e ngjarjes, por ende nuk dihen shkaqet e zjarrit dhe nuk janë raportuar viktima.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapen në flagrancë duke kryer seks në hotel, goditet rrjeti i prostitucionit në Tiranë, 6 në pranga

Policia e Tiranës ka kapur në flagrancë në një hotel, anetaret e ...