Tirane, shperthim eksplozivi ne lokal, vetem deme materiale

Më datë 01.01.2017, rreth orës 3:40, në rrugën “Demokracia”, Bathore, Tiranë, ka ndodhur një shpërthim në lokalin e shtetasit Sh. D.

Si pasojë e shpërthimit ka patur vetëm dëme të lehta materiale në fasadën e lokalit.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shpërthimi është kryer me lëndë plasëse eksplozive.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit të kësaj vepre.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pushtohet Fieri, ja çfarë po ndodh

Banorët e Fierit janë vendosur pranë bashkisë së qytetit, duke protestuar. Mësohet ...