Tirane, shperthim eksplozivi ne lokal, vetem deme materiale

Më datë 01.01.2017, rreth orës 3:40, në rrugën “Demokracia”, Bathore, Tiranë, ka ndodhur një shpërthim në lokalin e shtetasit Sh. D.

Si pasojë e shpërthimit ka patur vetëm dëme të lehta materiale në fasadën e lokalit.

Kliko per me shume info

Nga hetimet paraprake dyshohet se shpërthimi është kryer me lëndë plasëse eksplozive.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit të kësaj vepre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.