Tiranë, grabitet një bankomat gjatë natës, policia nis hetimet

Një bankomat është grabitur  në kryeqytet, rreth orës 04:10 minuta në Rrugën e Dibrës. Policia bën me dije se ende nuk janë zbuluar autorët dhe ende nuk dihet shuma e grabitur.
Mësohet se grupi hetimor që ndodhet ende në vendngjarje po punon edhe për identifikimin e kapjen e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.