Tiranë, grabitet një bankomat gjatë natës, policia nis hetimet

Një bankomat është grabitur  në kryeqytet, rreth orës 04:10 minuta në Rrugën e Dibrës. Policia bën me dije se ende nuk janë zbuluar autorët dhe ende nuk dihet shuma e grabitur.
Mësohet se grupi hetimor që ndodhet ende në vendngjarje po punon edhe për identifikimin e kapjen e tyre.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapet me drogë dhe armë zjarri në makinë, arrestohet 30-vjeçari shqiptar në Janinë

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi në kufirin greko ...