Tiranë, 9-vjecarja humb jetën ditën e parë të vitit të ri, dyshohet helmim nga ushqimi

Kliko per me shume info

Policia njoftoi diten e sotme se një 9 vjeçare humbi jetën ditën e parë të Vitit të Ri dhe paraprakisht dyshohet se është helmuar nga ushqimet.

Burimet nga Policia informojne se vajza e identifikuar me inicialet E. S banonte në Kashar dhe ka humbur jetën në banesë rreth orës 20:00 të 1 janarit 2017.

Kliko per me shume info

“Paraprakisht dyshohet se është helmuar nga ushqimet. Po pritet të përfundojë ekspertiza e cila do përcaktojë shkakun e saktë të humbjes së jetës” informon policia.
Materialet do ti kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për hetime të mëtejshme, kane thene burimet zyrtare.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here