Tiranë, 9-vjecarja humb jetën ditën e parë të vitit të ri, dyshohet helmim nga ushqimi

Policia njoftoi diten e sotme se një 9 vjeçare humbi jetën ditën e parë të Vitit të Ri dhe paraprakisht dyshohet se është helmuar nga ushqimet.

Burimet nga Policia informojne se vajza e identifikuar me inicialet E. S banonte në Kashar dhe ka humbur jetën në banesë rreth orës 20:00 të 1 janarit 2017.

“Paraprakisht dyshohet se është helmuar nga ushqimet. Po pritet të përfundojë ekspertiza e cila do përcaktojë shkakun e saktë të humbjes së jetës” informon policia.
Materialet do ti kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për hetime të mëtejshme, kane thene burimet zyrtare.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia publikon videon, si u arrestua në Vlorë autori i tri vrasjeve tek Uji i Ftohtë

Policia e shtetit ka publikuar videon nga operacioni i zhvilluar naten qe ...