Tifozi i United vdes gjatë ndeshjes me West Hamin

Manchseter United ka konfirmuar lajmin e hidhur për humbjen e jetës së një tifozi gjatë ndeshjes së djeshme.

Fitorja ndaj West Hamit, ka lënë një shije të hidhur për Manchester United, pasi që me të përfunduar takimi është kuptuar për vdekjen e një tifozi.

Kliko per me shume info

Me nga një komunikatë zyrtare të dy klubet kanë shprehur ngushëllime vdekjen e tifozit.

LEXO EDHE:  "Nëse Barcelona më thërret, kthehem që nesër"

“Të gjithë te Manchester United janë të mërzitur pasi që morëm lajmin se një tifoz i yni ka ndërruar jetë në ndeshjen e djeshme ndaj West Hamit”, thuhet në komunikatën e ‘Djajve të Kuq’.

Edhe klubi i West Ham i ka shprehur ngushëllime, familjes dhe miqve të tifozit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here