Thomas Müller mashtron gazetarët, flet me pasaportë

Thomas Müller jeton në Mynih, por dukur sikur ka lindur për të performuar në Hollywood.

Ai njihet si lojtari më autentik i Bayern-it dhe jo vetëm se është tipik bavarez dhe i dashuruar nga tifozët tradicionalë, por sepse ka një karakter tërësisht unik.

Rasti më i fundit kur ai ka dëshmuar se është humoristi më i madh i skuadrës qe ai i djeshmi, kur kampionët e Gjermanisë u rikthyen nga kampi stërvitor i Katarit në Mynih.

LEXO EDHE:  Shumë e lehtë për Barçën, Kupa e Mbretit i shkon Messit
Kliko per me shume info

Në aeroport, teksa po shkonte për në autobusin e skuadrës, Müller gjeti një mënyrë interesante për t’iu shmangur gazetarëve.

Ai u hoq sikur po fliste në celular, por faktikisht po mbante afër veshit … pasaportën e tij! Siç duket në video, “pajisja” e tij është qartësisht më e gjerë se një celular i zakonshëm, por askush nuk “e kapi mat”.

LEXO EDHE:  Besart Berisha i pamëshirshëm, sërish gol

27-vjeçari veproi kështu, ngaqë ishte i vetëdijshëm se do të ngacmohej për faktin që së fundmi nuk ka luajtur titullar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here