Temperaturat për ditën e sotme, kjo javë nis me ndryshime të motit

Moti gjatë ditës së hënë, 2 janar 2017, parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta.

Era pritet te jetë me drejtim Veri-Veriperëndim 1-25m/sek, shoqëruar me mjegulline nëpër lugina. Deti do të jetë i forcës 6 me lartësi vale 5.0metër.

Temperaturat parashikohen të jenë:

QYTETET Temperaturat
Shkodër -2/9 diell re
Kukës -6/6 diell re
Lezhë 2/10 diell re
Dibër -5/5 diell re
Durrës 0/13 diell re
Tiranë 0/14 diell re
Elbasan 1/13 diell re
Berat -3/15 diell re
Vlorë 1/15 diell re
Korcë -4/7 diell re
Gjirokastër -5//12 diell re
Sarandë 2/14 diell re

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Sherr në Durrës, adoleshenti bën për spital 20-vjeçarin

Dy të rinj nga Durrësi janë konfliktuar me njëri-tjetrin për motive të ...