Bëhuni gati për telefonin me kamerë të dyfishtë për “selfie”

Pas publikimit të modelit V5 në nëntor të vitit të kaluar, prodhuesi i njohur kinez i smartfonëve Vivo, është gati që të publikojë versionin Plus të këtij modeli këtë muaj.

Vivo tashmë ka filluar që të dërgojë ftesa për një ngjarje të cilën do ta mbajë më 23 janar në Indi.

Specifika e kësaj ftese dhe ajo çfarë po bën bujë, është fakti që telefoni vjen me kamerë të dyfishtë për “selfie”.

Gjithashtu, mos të harrojmë Lenovo Vibe S1 si të parin telefon me dy kamera të përparme. Ai është publikuar në nëntor të vitit 2015.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aeroplanët më të mirë luftarak të shekullit 21, vetëm pesë shtete i kanë

Nga vitet e ’40-ta të shekullit të kaluar, aviacioni ushtarak ka arritur ...