Të shtëna armësh në një aeroport të Floridas, raportohet një viktimë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA. Mësohet se një person i armatosur ka hapur zjarr në aeroportin e Fort Lauderdale në Florida. Lajmin e bën me dije vetë aeroporti me anë të një postimi në Twitter. “ Një incident po ndodh në terminalin numër 2”- shkruhet në postim.
Ari Fleischer, ish-sekretari i shtypit të Presidentit George. Ë. Bush ndodhej në vendin e ngjarjes dhe tha në Tëitter se ka të plagosur, viktima dhe një person i armatosur .

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shpërthen depoja me raketa, skena si Gërdeci në Ukrainë

Sipas raportimeve te fundit, një depo me rreth 138 mijë ton municione ...