Supermodelja “harron” të vishet, del nudo në ballkon…

Supermodelja Heidi Klum duket se ka harruar disa rroba në dhomë, ndërkohë që ka dalë në ballkon gjatë udhëtimit të saj dimëror në Miami.

Bukuroshja 43-vjeçare është paraqitur “topless”, duke vendosur të marrë një ngjyrë në të gjithë trupin.

Modelja ka dalë në ballkon për të parë të dashurin e saj Vito Schnabel 30-vjeç, i cili po zhytej në det.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Noizy bën ‘’namin’’ në Gjermani. Për çfarë bëhet fjalë? (Foto)

Noizy dhe karriera e tij po ecën shumë lart. Mësohet se kënga ...