Supermbesa e Berishës, më seksi se asnjëherë në këtë foto…

Mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi, ka spikatur gjithnjë si një vajzë me një stil të veçantë.
Edhe mbrëmjen e ndërrimit të viteve, ajo ka zgjedhur një veshje që i shkon mjaft dhe e tregon edhe më seksi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vogëlushja që imiton Elvana Gjatën, shihni versionin e ri të këngës “Njësoj”

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të pëlqyera. Këngëtarja shqiptare gjithmonë ...