Sulmi, këto janë fotot e reja të autorit të masakrës në Stamboll

Pas publikimit të fotos së parë të autorit të dyshuar të sulmit në klubin e natës në Stamboll ku u vranë 39 persona, është publikuar një tjetër foto, ku autori duket më qartë.

Në kuadër të hetimeve për sulmin terrorist të ndodhur në një klub në Ortaköy të Stambollit, Zyra e Luftës kundër Terrorit pranë Prokurorisë së Stambollit ka nxjerrë në pah një tjetër fotot të agresorit ku duket më qartë.

Fotografia e cila është marrë nga kamerat e sigurisë tregon më qartë pjesët e fytyrës së agresorit dhe trupin e tij.

Nga ana tjetër njoftohet se policia turke është duke vijuar operacionin për kapjen e autorit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Të pakën pesë viktima nga rrëzimi i helikopterit

Një helikopter i ushtrisë ukrainase u rrëzua sot në lindje të Ukrainës, ...