Sulmi në Florida, zbulohen pamjet e tmerrshme në aeroport(Video)

Pamjet e mëposhtme janë në ambientet e terminalit në aeroportin e Floridas në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një person i armatosur hapi zjarr duke vrarë 5 persona dhe plagosur 13 të tjerë.

Video tregon momentet e para pas ngjarjes së rëndë, ku duken trupat e viktimave të shtrirë në dysheme, transmeton lajmi.net.
Autori është arrestuar nga policia amerikane. Shkaqet e kësaj ngjarje janë ende të paqarta./lajmi.net/
KUJDES! Pamje të rënda

Kliko per me shume info

Tragic Shooting at Fort Lauderdale Airport

WARNING: Graphic Content. On January 6, 2017, a gunman entered Fort Lauderdale International Airport and fired. Several people were shot. Victims have been taken to the hospital and the shooter is in custody. Our hearts and thoughts are with those affected.

Posted by ViralHog on Freitag, 6. Januar 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.