Striptizëm me uniformën e policisë, ja dënimi për oficeren(Video)

Me uniformën e e policisë, oficerja ka nisur të bëj një kërcim seksi, duke e pësuar keq më pas. Një oficere ruse është pezulluar nga puna, pas publikimit të një videoje ku ajo shfaqet duke bërë striptizëm me uniformë policie. E identifikuar si Dinara, policija festonte nën ritmet e “My Girls” nga Marshall, vetëm me recipeta poshtë xhaketës së punës.
Sipas zëdhënësit të policisë, Maxim Rodionov, sjellja e oficeres shkatërron respektin për policinë.
Video është filmuar në qytetin perëndimor të Rusisë, Ufa.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëna ‘’turpërohet’’, e pabesueshme ajo që i vendos vajzës në çantën e shkollës (Foto)

Në Australi është raportuar një ngjarje vërtetë qesharake por dhe shokuese. Një ...