FOTO/ Stresi i bën karshëllëk Policisë: -17 knej nga unë, po nga ju?

Reperi Stresi prej disa ditësh ndodhet në arrati. Sic ka njoftuar Policia, Arkimed Lushaj është shpallur në kërkim pasi ka qëlluar me shotgun në ajër natën e “Vitit të Ri”.

Ai është filmuar dhe videon e ka publikuar në internet, por sapo është bërë “problem” për policinë, reperi e ka fshirë.

Kliko per me shume info

Vetë këngëtari ka publikuar një foto në profilin e tij në Instagram duke zbuluar një detaj nga vendndodhja e tij. Ai mund të ndodhet brenda territorit të Shqipërisë.

“-17 knej nga une po nga ju ???”-shkruan Stresi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.