FOTO/ Stresi i bën karshëllëk Policisë: -17 knej nga unë, po nga ju?

Reperi Stresi prej disa ditësh ndodhet në arrati. Sic ka njoftuar Policia, Arkimed Lushaj është shpallur në kërkim pasi ka qëlluar me shotgun në ajër natën e “Vitit të Ri”.

Ai është filmuar dhe videon e ka publikuar në internet, por sapo është bërë “problem” për policinë, reperi e ka fshirë.

Vetë këngëtari ka publikuar një foto në profilin e tij në Instagram duke zbuluar një detaj nga vendndodhja e tij. Ai mund të ndodhet brenda territorit të Shqipërisë.

“-17 knej nga une po nga ju ???”-shkruan Stresi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Anxhela Peristeri demaskon Albana Osmanin, i publikon videon e rëndë

Një video shumë e vjetër është ripublikuar edhe njëherë nga Anxhela Peristeri, ...