I dërgon mesazh të dashurit, por SMS-ja e sikletshme përfundon në telefonin e vajzës

Ndoshta për shkak të konsumimit të tepërt të alkoolit apo edhe për shkak të nxitimit, shumë mesazhe dërgohen në adresë të gabuar.

Por, momenti më i sikletshëm është kur mesazhi që niset për të dashurin shkon tek prindërit apo edhe kundërta.

“The Sun”, ka publikuar disa nga mesazhet që janë bërë më shumë virale në internet, ku mes tyre spikat ajo ku babi i dërgon mesazh vajzës dhe i thotë se bëri shumë qejf me të, por ndërkohë ky mesazh ishte për një vajzë që kishte të njëjtin emër me të.

Ndërsa një nënë i dërgon mesazh të dashurit dhe i kërkon seks anal, por ky mesazh përfundon në telefonin e vajzës. /JOQ/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja defektet e juaja sipas shenjës së horoskopit

Astrologët në artikulline radhës kanë folur për defektet që ka secila shenjë. ...