Skene si në filma, shkojnë për të grabitur, por e pabesueshme cfarë u ndodh

Dy persona të armatosur kanë tentuar të grabisin një dyqan në Atlanta të SHBA-së.

Të armatosur kanë hyrë në dyqan dhe u kanë drejtuar armët punonjësve, por si përgjigje kanë marrë plumba.

Punonjësit nuk janë dorëzuar e madje janë përleshur me autorët, ku njëri prej tyre mbeti i vdekur në vend.

Grabitësit hynë në dyqan rreth orës 11:00.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pamje të tmerrshme/ Ja bordello ku meshkujt bëjnë seks me femra shtatëzëna (Foto)

Disa pamje të tmerrshme të një shtëpie publike në kryeqytetin filipinas, Manila ...