Skandali/ Prifti italian akuzohet për orgji me 15 femra në kishë(Emri)

Një prift në Itali është akuzuar për orgji në famullinë e tij. Autoritetet italiane kanë njoftuar se janë duke e hetuar një prift katolik nga Padova, pasi është akuzuar për orgji me 15 femra. Bëhet fjalë për 48- vjeçarin, Andrea Contin, një famullitar në Kishën e San Lazzaro.
Hetimi kishte filluar pasi tri femra, anëtare të famullisë ishin ankuar për sjelljen e tij, raportoi The Times.
Pas hetimeve të para autoritetet italiane kanë gjetur tashmë lodra të seksit dhe video pornografike.
Contin raportohet se është me pushime në Kroaci.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rritet numri i viktimave nga sulmi terrorist ne Londer

Ka shkuar në 5 numri i viktimave nga sulmi në Londër. Një ...