Skandal në QSUT/ Burri nxjerr organin gjenital në mes të urgjencës

Një skandal ka ndodhur ditën e sotme në urgjencën e QSUT-së në Tiranë.

Një qytetar nga Tirana i cili kishte shoqëruar babain e tij në urgjencë vuri re me neveri se në korridorin e këtij reparti shëtiste si pa të keq një person me pantallona të ulura dhe me organin gjenital sheshit.

Habia qëndronte në faktin se asnjë nga stafi i spitalit apo punonjësit e sigurisë nuk kishin marrë asnjë masë. Ndërkohë që ende nuk ka asnjë deklaratë zyrtare në lidhje me këtë shfaqje të neveritshme në një prej spitaleve më të mëdhenj në vend. /joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rritje pagash për punonjësit e industrisë së naftës dhe të gazit, ja sa persona do të përfitojnë

Rreth 5 mijë punonjës në industrinë e naftës dhe të gazit, pritet ...