Është shumë e bukur, për këtë shkak prindërit nuk e lejojnë të dalë nga shtëpia(Foto)

Një vajzë nga Rusia është në kontrollet prindërore deri në masën ekstreme.
Angelica Kenova pothuajse kurrë nuk del nga shtëpia e saj, edhe kur kjo ndodh ajo është çdoherë e shoqëruar gjithmonë nga truprojet. Arsyeja e kësaj është se prindërit e saj konsiderojnë që ajo është aq e bukur sa që vetëm në këtë mënyrë mund ta mbrojnë atë.
“Përderisa unë isha duke u rritur, prindërit e mi më trajtonin si princeshë të vërtetë dhe nuk më linin të dilja jashtë vetëm, apo me djem dhe për këtë arsye unë nuk jam njësoj si vajzat e tjera. Kështu që unë tani nuk jam në gjendje të jetoj një jetë normale, jam si një kukull”, thotë Angelica, transmeton Indeksonline.
Gjithashtu ajo ka theksuar se në trupin e saj nuk ka ndërhyrje kirurgjike për të ndryshuar trupin e saj dhe se çdo gjë në të është krejtësisht natyrore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëna ‘’turpërohet’’, e pabesueshme ajo që i vendos vajzës në çantën e shkollës (Foto)

Në Australi është raportuar një ngjarje vërtetë qesharake por dhe shokuese. Një ...